Discover and buy amazing products.

Get The App or Sign Up Now

Fudge Buy 1 lb Get 1/2 lb FREE Chocolate, Peanut Butter, Caramel C...


Etsy shop FarmhouseFudge

Homemade fudge made fresh everyday with real cream and butter. Get 1 1/2 lbs for the price of 1lb! A $28 value for only $18.99. If you are a comparison shopper like me, go ahead and do the math...that works out to ONLY $12.66 a pound.

Can't decide? Then this is the box for you. Create your own assortment and mix and match up to 6 flavors cut in 1/4 lb pieces. Please list flavors of your choice in the comments section of your order. If no flavor choices are listed we will put a nice ...
Read More Read Less